Get Adobe Flash player
УкраїнськаFrançais

Породи кіз

Альпійська коза


Середня молочна продуктивність за період лактації: 750 кг.
Коза альпійської породи, як ми бачимо з її назви, походить з Альпійського гірського масиву.
Коза альпійської породи має високу молочну продуктивність і середні розміри. Це порода свійських кіз, що пристосована і до стійлового способу годівлі, і до випасання, і до життя в горах.
alpine

Зааненська коза


Середня молочна продуктивність за період лактації: 800 кг.

Коза зааненської породи походить з Зааненської долини, що в Швейцарії, а звідти була завезена в інші країни. Вона показує дуже хороші результати, чудово пристосовуючись до різних способів годівлі, до життя в горах чи низинах. Вважають, що ця раса поширена в світі найбільше.
Кози зааненської породи спокійні, присадкуваті і сильні тварини, з високим рівнем молочної продуктивності, які дуже добре пристосовуються до різних способів розведення, також і до інтенсивного.
Починаючи з 70 років минулого століття, ця порода зазнала сенсаційного розвитку в Франції, де її вдосконалили за рахунок селекції, що і дозволило зааненській породі стати найбільш продуктивною породою у світовому масштабі.
saanen

Корсиканська коза


Середня молочна продуктивність за період лактації: 200 кг.

Корсиканська коза вже століттями проживає по всій території острова Корсика і відноситься до середземноморського типу.

В цій породі можливі різні види забарвлення кіз: чорне, руде, рудувате, біло-рябе.
corse

Коза Де Фоссе


Середня молочна продуктивність: від 300 до 500 кг за період лактації.

Це слухняна і cвійська коза, що добре пристосовується до м’якого і вологого клімату і має дуже хороші материнські якості. Ця коза поширена на заходу Франції, її ще інколи називають «Коза з кривими копитами» або частіше «Коза з Фоссе», традиційно її вирощують саме на Заході.
Для цієї породи характерні всі види забарвлення. Її досить довга шерсть вздовж усього тіла часто стає дуже густою взимку.
fosses

Коза Дю Ров


Ця порода свійських кіз добре пристосовується до сухого типу клімату і бідних пасовиськ. Також вона відзначається високою плодючістю і м'ясо-продуктивністю. Вона походить з внутрішньої частини середземноморського району, саме там і знаходиться зона її розведеня.
rove

Тоггенбургзька коза


Середня молочна продуктивність за період лактації: 750 кг.

Тоггенбугзька порода кіз походить з регіону Тоггенбург. Ця порода була завезена в різні країни світу, зокрема в Східну Європу та Північну Америку.

Тоггенбугзька коза перед усім відзначається високою молочною продуктивністю. Їхнє забарвлення змінюється від світло-коричневого до мишачо-коричневого з білими плямками на голові, ногах і хвості. В неї довга шерсть на спині і бедрах.
Toggenbourg

Коза Пуатевін


Середня молочна продуктивність за період лактації: 500 кг.

Ця порода походить з центрально-західного регіону Франції, там і знаходиться зона її розведення.

Кози породи Пуатевін – тварини середніх розмірів, але з довгими ногами. Забарвлення в них коричневого кольору, більш-менш темного, інколи навіть білого, шерсть досить довга на спині та бедрах. Дві білі смужки, що тягнуться вздовж лиця розділяють загострену трикутну голову.

Це порода свійських кіз мирного характеру, яка вже визнана за своє молоко, що має високі сироварні якості.
Poitevine

Піренейська коза

Середня молочна продуктивність за період лактації: 300 кг.

Ця свійська порода кіз, що добре пристосована до крутих вигонів і гірського клімату, з довгою різнокольоровою або чорною шерстю, населяє території Піренейського хребта.
Pyreneeene